اخبار علم و فناوری

Esri با شرکت ایرباس در مورد توافقنامه شرکت های اطلاعاتی جهانی همکاری می کند

در ابتدا میخواهمESRI را به شما معرفی کنم.

ESRI مرکز تحقیقات محیط زیست است که تامین کننده بین المللی نرم افزار اطلاعات جغرافیایی (GIS)، GIS وب و برنامه های کاربردی مدیریت پایگاه داده است. این شرکت مستقر در Redlands کالیفرنیا است.

Esri در قرارداد سازمانی با برنامه هوشمند Airbus Defense و Space وارد به همکاری شده است. با استفاده از این توافق جدید، هسته سیستم های اطلاعات جغرافیایی  به منظور ارزیابی مأموریت ایرباس برای استفاده از خلاقیت و نوآوری به پاسخ به چالش های اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی سیاره ما بیان خواهد شد.

قرارداد سازمانی مرکز تحقیقات محیط زیست شامل همه وابسته های اطلاعاتی مربوط به دفاع و اطلاعات فضایی ایرباس می شود. این توافقنامه همچنین شامل چندین افزونه برای پوشش کامل استفاده از پلت فرم ArcGIS Esri توسط Airbus Defense و Space می باشد.

فناوری فضایی و دفاعی ایرباس 26 سال ازمرکز تحقیقات محیط زیست برای سیستم های اطلاعات جغرافیایی استفاده کرده است.

Greg Buckman، رئیس بخش فعالیت های تجاری دفاع و فعالیت های اطلاعاتی فضایی ایرباس در آمریکای شمالی، می گوید: “پتانسیل این توافقنامه می تواند به مراتب فراتر از استفاده امروز از سیستم های اطلاعات جغرافیایی هسته دفاع و سیستم فضایی ایرباس بپردازد. “دسترسی سازمانی در سراسر جهان به پلت فرم ArcGIS، قابلیت های تحلیلی فضایی جدید و سریع را از طریق خدمات وب برای حمایت از طرح های کلیدی ایرباس ارائه می دهد. این قابلیت بالقوه برای صرفه جویی در هزینه قابل توجه به سرعت در بازار با توجه به افزایش قابلیت های متقابل دامنه های حیاتی در سطح جهانی افزایش می یابد . “

لری جردن، مدیر تصویر و سنجش از راه دور Esri، گفت: Esri در این دیدار سهیم است و منتظر حمایت از بخش دفاع و فضا ایرباس از طریق راه اندازی ArcGIS Enterprise است.

“داشتن یک پلت فرم کامل GIS برای سازمان هایی مانند دفاع هوایی و فضایی ایرباس حیاتی است زیرا در سطح جهانی عمل می کند و برای آنها اطلاعات جغرافیایی بسیار مهم است.”

ماه سا شاه بنده

مهندس ماه سا شاه بنده Mahsa shahbandeh دارای مدرک کارشناسی مهندسی محیط زیست از دانشگاه محیط زیست کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست -ارزیابی و آمایش سرزمین از دانشگاه محیط زیست

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

اینها را هم ببینید

بسته
Translate »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بسته