برنامه افزودنی

دانلود رایگان اکستنشن ArcBruTile 0.2

مشاهده Google Earth در ArcGIS با استفاده از ArcBruTile

شما میتوانید با استفاده از  ArcBruTile 0.2، تصاویر Google Earth وBing Maps  ،OpenStreetMap, CloudMade, MapBox را در محیط ArcGIS مشاهده کنید، که یکی از نرم افزار های کاربردی، کم حجم و قابل دانلود برای کاربران ایرانی می باشد. این نرم افزار شبیه مابقی اکستنشن های ArcGIS می باشد. پیشنهاد می شود از سیستم رفرنس WGS_1984 برای کار با این اکستنشن استفاده شود زیرا مابقی سیستم رفرنس ها گاهاً با این نرم افزار سازگار نمی باشند. پس از دانلود نرم افزار و اتمام مراحل نصب، باید برای فعال کردن و رجیستر کردن آن مراحل زیر را به ترتیب انجام شود: باید برای رجیستر کردن ArcBruTile.dll از طریق ESRI Assembly Registration Utility گزینه Open with… را انتخاب کرد:

پس از انتخاب گزینه Open with باید از مسیر Common Files\ArcGIS\bin فایل اجرایی ESRIRegAsm.exe را انتخاب و registration کتابخانه را قبول می کنیم.

پس از این مرحله ArcMap را باز می کنیم و از منوی اصلی با انتخاب گزینه Toolbars گزینه ArcBruTile را فعال می کنیم، سپس مطابق تصویر پائین می توان نقشه های وکتوری و رستری را از محیط اینترنت در محیط Arcmap مشاهده نمائیم و ترسیمات مورد نظر خودمان را انجام دهیم (البته سیستم رفرنس WGS_1984 از قبل باید تعریف شده باشد).

password; suoe.ir

ArcBruTile 0.2

1 thought on “دانلود رایگان اکستنشن ArcBruTile 0.2”

پاسخی بگذارید

اینها را هم ببینید

بسته
Translate »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بسته