پایگاه داده های جغرافیاییکل کشور

شیپ فایل شهرستانهای کشور

shape file شهرستانها

در اینجا می توانید فایل شیپ مربوط به شهرستانهای کل کشور را به صورت مستقیم در سیستم طول و عرض جغرافیایی از سایت علمی تخصصی محیط زیست دریافت نمایید.

 

مشاهده ادامه این مطلب فقط برای اعضای سایت فراگیر علمی تخصصی محیط زیست فراهم می باشد. خواهشمنداست جهت مشاهده کامل این نوشته، ثبت نام کنید و به حساب کابری خود وارد شوید. ثبت نام در اینجا کاملاً رایگان است.

عابد ترابی نیا

کارشناس ارشد آلودگی محیط زیست- پژوهشگر- کارشناس و مدرس GIS- (سنجش از دور) RS- مدل سازی آلودگی صوت- نرم افزار های مرتبط با محیط زیست و نقشه سازی

مطالب مرتبط

2 thoughts on “شیپ فایل شهرستانهای کشور”

 1. با سلام و وقت به خیر
  ببخشید مطابق با آخرین آماربرداری مبدا و مقصد سال 1395، تعداد شهرستان ها 429 مورد هست. در صورتیکه داخل شیپ فایلی که زحمت اشتراک گذاری رو داشتید، 391 شهرستان هست. ببخشید نسخه به روز تفکیک شهرستان ها رو ندارید؟

 2. سلام
  سپاسگزار از فایلها

  اگر امکان دارد مرا برای این موارد راهنمائی فرمائید.
  من نقشه dem حوزه کویر مرکزی ایران و همچنین شیپ فایل رودخانه و نقشه راه آهن که از حوزه دامغان عبور کرده را دارم و بایستی پهنه بندی سیلاب را برای رودخانه انجام دهم . ابتدا باید سه فایل را در Arc map بعنوان سه لایه یکپارچه کنم سپس برای حوزه دامغان نقشه ها را ببرم و سپس تبدیل به tin کنم . اگر اینکار را بتوانم انجام دهم از مرحله tin به بعد می توانم پهنه بندی سیلاب را انجام دهم . خاهشمند است کمک کنید با سپاس
  امیر مسعود امین پور msdaminpour@yahoo.com

پاسخی بگذارید

Translate »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بسته