نرم افزار GIS یا RS

دانلود نسخه جدید نرم افزار ایدریسی با نام TerrSet

TerrSet 18.31 به همراه crack

دانلود نسخه جدید نرم افزار ایدریسی با نام TerrSet

مشاهده ادامه این مطلب فقط برای اعضای سایت فراگیر علمی تخصصی محیط زیست فراهم می باشد. خواهشمنداست جهت مشاهده کامل این نوشته، ثبت نام کنید و به حساب کابری خود وارد شوید. ثبت نام در اینجا کاملاً رایگان است.

مطالب مرتبط

47 thoughts on “دانلود نسخه جدید نرم افزار ایدریسی با نام TerrSet”

  1. با سلام
    من این برنامه را چند ماه پیش از سایت بسیار خوب شما دانلود کردم و استفاده میکردم متاسفانه بعد از نصب مجدد ویندوز در حال حاضر خود برنامه نصب میشود ولی کرک آن کار نمیکند من بر طبق منوال گذشته از پوشه کرک فایل کرک را کپی و در محل نصب پیست میکنم ولی نمیدونم چرا کرک کار نمیکند و برنامه سی روزه شده است خواهشمند است مرا راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر فراوان

  2. تفاوت این نسخه در این می باشد که مجموعه ای از مدلسازهای جدید اضافه شدند. مدلساز خدمات اکوسیستم (Ecosystem services Modeler)که به بررسی خدماتی که اکوسیستم ها می توانند در زمینه های مختلف داشته باشند می پردازد. مدلساز GeOSIRIS از جمله مدلسازهای جدید است که به بررسی میزان کاهش انتشار کربن در مقیاس ملی در راستای پروژه های REDD می پردازد. همچنین مدلساز جدیدClimate change adaptation modeler هم به این ورژن اضافه شده است. بقیه مدلسازها در ورژن قبلی selva بودند و دراین ورژن کمی تغییر کرده اند.

پاسخ دهید

اینها را هم ببینید

بسته
Translate »
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
بسته